Ezzy yelken özellikleri

NEDEN EZZY WINDSURF ÇOK SAĞLAM

Yüksek gerilimli

 • Güçlü ve hafif: ağırlık ağırlık, Technora 8 kat çelikten daha ve 3 kat fiberglas, polyester veya naylon iplikler daha güçlü kuvvetlidir.

Yorulma dayanımı

 • esneme ve germe, tekrarlanan aşınma sırasında bile gücü az kaybı gösterir.

Boyutsal

 • Sert ve çok odaklı moleküler yapısı esneklik, düşük sürünme ve düşük stres rahatlama yüksek modüllü yol açar. Düşük termal büzülme, yani mükemmel boyutsal kararlılık.

Isı direnci

 • 500 º C Termik ayrışma eşiğini, çok Technora uzun süreler için 200 º C de kullanılabilir. 250 º C de, onun oda sıcaklığında çekme dayanımı yarısından fazlasını tutar.

Kimyasal direnç

 • Yüksek asit, alkali ve organik çözücülere karşı dayanıklı; savunmasız değil buhar veya deniz suyu neden olduğu zarar.

Technora Yelken Bezi


Tri-Lite Ince bez Özellikleri:

 • Tri-Lite her iki tarafta ince film ile lamine edilmiş bir yakından alan dokuma polyester bez ve X kat oluşur.
 • Toplam ağırlığı yaklaşık% 40 monofilm daha azdır.
 • Gücü çok, dar bir kombinasyonu nedeniyle kat X standardı daha kat X ve ince film iyidir gözyaşı.
 • ince film olarak kalın filmlerde zaman pişmiş güneş olduğu gibi gevrek almaz çünkü Tri-Lite da 2 ila 3 kat daha iyi UV dayanımı vardır.
Tri-Lite Bez

Diğer Ezzy Yelken Malzemeler:

Bizim Spectra ® X-Film , sert ile süper- Spectra ® film tabakaları arasında iki lamine İplik, monofilm sahip 1000 kez daha güçlü gözyaşı daha iyi UV direnci ve gücü.

standardında olan tüm diğer yelken malzemeleri ölçülen David ezzy şimdi setleri kendi’s eksenli rip-stop film. Yeni x-kat lamine malzeme kullanır Spectra ® iplik. ızgara üç eksenli geniş, filament Örgülü bir polyester, sonuçlar şaşırtıcı vardır.

geniş ızgara deseni nedeniyle, bu madde dolayısıyla yelkenleri ‘toplam ağırlığı azaltarak, daha önceki x-kat film daha hafif. İnternet denizciler ve şişmeye biniciler için bir yararı, Spectra da geliştirilmiş görünürlük ve geleneksel x-kat lamine filmlerin beş kez rip-durma gücü sağlar laminat. Bu eşi görülmemiş bir güç-ağırlık oranına sahip devrimci bir malzeme sonuçlandı.

Spectra ® laminat film Yelken Kids Kartal olduğunu bulunamadı ezzy Wave Special Edition, ezzy Infinity ve ezzy.

Vinil pencereler

Vinil çok delinme veya rip zor bir süper dayanıklı bir malzemedir. Diğer yelken şirketlerin maruz kalma sonucu sis bir monofilm pencere

güneş. Monofilm çok ponksiyon için ya da koşum takımı kanca, diz veya kafa ile gözyaşı daha kolaydır. Ezzy Special Edition Dalga ve Eagle serisi yelken vinil pencerelere sahiptir.

Endobatten Şekillendirme

bizim yelken şekillendirme orsa eğrisi ile birlikte her panel yapılıyor. şekil ve her panel vardır, her panel bir çıta cebinin oluşturmak için çakışıyor. Aksi takdirde biz ileriye yelken hareket taslak yapabilirsiniz. Diğer şirketin yelkenler, taslak sen Bu backhand üzerinde sabit bir çekme oluşturur levha in ne zaman geri hamle

Eşsiz Ar-Ge

yıl dışında 10 ay biz yapmak ve gelecek yılki yelkenleri prototip testleri, tasarlıyoruz. Neredeyse bir yelken bir gün yapmak. Diğer şirketler 1 yelken bir hafta veya iki haftada bir yapmak. Biz Maui koşullara çeşitli bizim yelken testi. Sürekli bizim yelken diğerlerinden daha iyi yapmak için yeni fikirler ve malzeme çalışıyoruz.


Iyi Üretim Standartları Mevcut

Her ezzy Sail David ezzy kendi fabrika tarafından monte edilir. Bu kalite kontrol onun titiz standartlarına kurmak demektir. Her yelken o emin, her dikiş kusursuz yapmak için fabrika çıkışından önce donatılmıştır.

yelkenleri fabrikada yapılmaktadır zaman, her biri hileli ve kalite kontrol.

EZZY WINDSURF FABRİKASI HAKKINDA

Biz ezzy ürünlerimizin test zemin olarak Maui güzel plajları kullanma ve bizim fikirlerin en tasarlanmıştır bizim Maui yelken çatı bulunmaktadır.

Hawaii son tasarımları mükemmelleştirmek sonra, ardından Sri Lanka adımlar fabrikamızda ve sürücü üzerinde içine bizim üretim becerileri koymak gerekir ve biz Amerika’da yapmak o yelkenleri içine aynı kalkınma ve gurur verir.

Ezzy Yelkenler Lanka (Pvt.) Ltd
est.1993

Ezzy Yelkenler Lanka Amerikalı David ezzy, büyük hissedarı ve ezzy Yelkenler Lanka yönetim kadrosu dahil Sri Lankalı yatırımcılara ait. ofis,, mağazalar ve karanlık oda 1997 yılında inşa fabrika, biz kesilmiş ana fabrika binası, dikmek ve ekran baskı içeren 22.000 metrekare ayakları vardır. İkinci binada bizim kantin ve erkek ve kadın tuvalet. Biz tam donanımlı kaynak ve ahşap atölye var. Daha küçük bir binada bizim jeneratör ve kompresör.

Neden Sri Lanka?

Sri Lanka’nın okuryazarlık oranı% 88.6, Asya’da en yüksek biridir. Bizim çok yetenekli ve eğitimli işçiler eski kafalı bir marifet ve temel mekanik ve yaratıcı yeteneklerini parça bulunmaktadır. Sri Lankans din, aile-odaklı insanlar, son derece çalışkan ve dürüst. kendi vatandaşları için istihdam olanaklarını teşvik etmek, Sri Lanka hükümeti kadar korunan, serbest ticaret bölgeleri belirledi. Bizim ezzy Yelkenler Lanka fabrika bu bölgeler biridir.

Ezzy Sri Lanka Çalışanlar

Sri Lanka’da, işçi hakları gibi dünyanın herhangi bir gelişmiş ülke olarak güçlüdür. Sri Lanka 7 1 / 2 saatlik çalışma günü ve sıkı mesai yasaları vardır. Sıkı çocuk işçiliği yasaları Amerika Birleşik Devletleri ve İngiltere’de bu sonra desenli vardır. Ezzy Yelkenler Lanka anda, işçilerin iki haftada bir ödeme ve ulusal emeklilik fonu ve ulusal yıllık maliyet-of-yaşam artış maç. Ezzy Yelkenler Lanka personel, yetenekli bizim muhasebeci, mühendis, ve genel müdür dahil olmak üzere Sri Lanka vatandaşları. Bu yönetim düzeyinde çalışanların yanı sıra fabrikamızda denetçiler, şirketimizin tüm gurur pay vardır.

Bizim Tesisi Çevre

Temiz ve ferah ve rahat temiz, ezzy Yelkenler Lanka samimi, nazik bir atmosfere sahiptir. Biz mükemmel bir iş yapıyor gurur ve biz dikilir şey kendimizi uzmanım. yüksek kalite için Bizim endişe doğal kendi fabrika ortamı ve çalışanları ve ezzy Sails Lanka aileleri kadar uzanır. hiçbir şey boşa: Biz bir yerde tam bir geri dönüşüm programı var. Bizim kantin olarak, mutfak personeli hazırlar ve besleyici yemekler sunmaktadır. Sri Lanka ulusal kriket sporu ve bizim çalışan kriket takımı bizim çok kendi alanında pratiği tutar. Biz çalışan çocuklara yönelik oyunlar ile yıllık partiler tutun. Ve biz servis insanlara ve şirketimizin ticari araçlarda evden sürücüleri kullanır.

Ezzy Yelkenler Lanka Üretici Firma Ürünleri

 • Rüzgar sörfü Yelken
 • Surfboard Çantalar
 • Yelken Çantalar
 • Seyahat Çantaları
 • Güvenlik Kuşakları
 • Cüzdan
 • Anahtarlıklar
 • Golf Bayraklar
 • Uçurtmalar
 • Sırt çantaları